Perfect English olarak İngilizce Eğitim verirken bütün braşlarımızda birçok sayıda farklı kaynak kullanmaktayız, bu kaynaklar ilgili branşın eğitimi için öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkiyede’ki farklı şubelerimizde farklı branşlarda ingilizce kaynaklareğitim hizmetleri verildiği için, kaynaklarımız da eğitimin verildiği şubelerden temin edilmektedir. Öğrencilerimizin tümü, eğitimlerine başladıkları gün kitaplarını sınıflarında teslim almaktadırlar.

Zaman zaman kurumsal arşivlerimizi de sisteme dahil ederek ilgilenilen branşta daha yerinde tespitler ve ilerlemeler elde etmek adına birçok yayın kullanabiliyoruz.Perfect English programlarının bir kısmında uluslararası anlamda geçerliliği kabul edilmiş İngilizce eğitiminin, akademik uzmanlıkla ve en güncel biçimde hazırlanmış kaynakları kullanırken, bazı programlarında ise kendi uzman kadrosunun oluşturduğu kaynakları kullanmaktadır.

KULLANILAN BAŞLICA YAYINLAR

1. Genel İngilizce: Oxford University Press NEW HEADWAY

2. YDS Hazırlık: Perfect English Yayınları YDS ÖN HAZIRLIK ve YDS HAZIRLIK KİTAP SETLERİ

3. TOEFL-IBT Hazırlık: Barron’s Yayınları TOEFL-IBT 13th Edition + Perfect TOEFL DVD

4. IELTS Hazırlık: Cambridge University Press OBJECTIVE IELTS, + Marshall Cavendish Press ACHIEVE IELTS13

5. Hazırlık Atlama & Destek: Perfect English Yayınları HAZIRLIK ATLAMA VE DESTEK READING + GRAMMAR

6. İlk Okul, Orta Okul, Lise İngilizcesi : Oxford University Press EVERYBODY UP, HEROES, NEW HEADWAY

7. YGS, LYS-5 Hazırlık: Dilko Yayınları YGS LYS-5 EĞİTİM SETİ

8. Kişiye Özel İngilizce Eğitimi: Eğitime göre değişiklik gösterir.

9. Kurumsal İngilizce Eğitimi: Eğitime göre değişiklik gösterir.

OXFORD İŞ BİRLİĞİ : Oxford Üniversitesi Yayınları global bir kuruluştur. 5.500 çalışanı ve dünyanın dört bir yanındaki firmalarla ingilizce eğitiminde 200 yıllık tecrübesini paylaşmaktadır. Oxford Üniversitesi Yayınlarının resmi partneri olarak, birinci sınıf akademik ve eğitici kaynaklarını kullanmak ve bunları Ankara’daki öğrencilerimizin kullanımına sunmak gibi, yaptığımız her işte benimsediğimiz bir misyonumuz vardır.

Türkiye’nin en önemli ve prestijli İngilizce eğitim kurumlarından biri olan PERFECT ENGLISH’in eğitimlerini verirken bir dünya markası olan Oxford Yayınlarını, öğrencilerine özellikle genel amaçlı ingilizce programlarında (Genel İngilizce, Okul öncesi, İlk Okul, Orta Okul, Lise) ücretsiz olarak sunması ve interaktif faaliyetlerinden yararlanmasına aracı kurum olarak fırsat vermesi Kurumumuzu ayrıcalıklı kılmaktadır.