Eğitim süreçlerinde öğrencilerimizin doğru sonuçlara ulaşmaları için kurumlarımıza kayıt olan herkese ücretsiz olarak extra ; Yaşam Boyu Aktivite ve Conversaiton Club Üyelik Hakkı, Sınırsız Speaking Dersleri, Sınırsız Telafi Dersleri, Sınırsız Seviye Tekrarı, Eğitim 1Materyalleri ve İnteraktif Modülleri, Kayıt Dondurma Hakkı, Koşulsuz Devir Hakkı, Koşulsuz Değişim Hakkı, Eğitim sonunda Sertifika Hakkı ve İsteğinize Göre Ödeme Planı Yapma Hakkı veriyoruz.

İngilizce Eğitim almanın uzun vadeli bir yatırım olduğunu bilerek, Öğrencilerimizin geleceklerini etkileyecek bu önemli süreç için hangi dil okulu ile işbirliği yapacakları konusunda sorularının olması doğaldır. Bu sorulara, şeffaflık ve güven çerçevesinde cevap vermek ve öğrencilerin sıkıntılarını dinlemek onların eğitimlerini her zaman daha iyi noktalara taşımayı hedeflemek bizim için elzem bir ihtiyaçtır.

Eğitim süreçleri devam ederken  öğrencilerimizin isteklerine en kısa zamanda doğru çözümler üretebilmek adına,Hizmet departmanlarımız Üniversitelerin kurum içi hizmet 20sunma prensipleri doğrultusunda yapılandırılarak tasarlanmıştır. Farklı departmanlarımız öğrencilerimizin aynı zamanda ortaya çıkan farklı ihtiyaçlarına en kısa zamanda en verimli sonucu üretmek üzere hizmet vermektedir. Departmanlarımızın faaliyetleri aşağıdaki gibidir.

Eğitim Danışmanlığı Departmanı: Bu departmanımızın görevlileri, öğrenciler kuruma ilk girdikleri andan başlayarak eğitim programlarını tamamladıkları zamana kadar danışmanlık hizmeti sunarlar.Her öğrencimizin kesinlikle bir danışmanı olmak zorundadır. Gereklilikler halinde diğer departmanlarla öğrencilerimiz adına iletişime geçerek öğrencilerimizin kurum içindeki işlerini kolaylaştırmalarına vesile olurlar.

Öğrenci İşleri Departmanı: Öğrencilerimizin eğitim programları ve müfredatlarıyla ilgili bütün operasyonel unsurları kurumumuzun tüzüğü ve kuralları doğrultusunda planlayan ve uygulamaya koyan (Öğretmen atama,grup açma,grup kapatma,sınav yapma,sınav okuma,devir onayı,değişim onayı,yayın ve materyal temini ve teslimi v.b.) eğitim sürecini temsil eden her konuda yardım alabileceği tek yetkili departmanımızdır. Böylelikle hiçbir eğitim programı ve aktivite aksamamaktadır.

kaliteÖn Muhasebe Departmanı: Öğrencilerimizin kurumla ilgili finansal işlerini yürüten, öğrencilerimizin ekonomik koşulları doğrultusunda eğitim süreçlerini idame ederken zorlanmalarını engellemek adına öğrencilerimizin ekonomik durumuna göre alternatif ödeme planları oluşturan, belirlenmiş ödeme planları doğrultusunda öğrencilerimizin kurs taksitlerini takip ve tahsil eden,eğitim işleriyle ekonomik işleri birbirinden ayıran departmanımızdır.

Yukarıdaki departmanlarımızın bu şekilde hizmet vermesinin yegane sebebi, bizi tercih eden öğrencilerimizin amaçları doğrultusunda en verimli hizmeti alarak memnuniyetlerini sürekli kılmaktır.