Kurumumuza konuk olan TV programlarının Perfect English hakkında yaptıkları röportajları yandaki videodan izleyebilirsiniz. Türkiyedeki hemen hemen bütün şubelerimizde hem kurum yetkililerimizle hem de öğrencilerimizle görüşen TV yetkilileri, İngilizce Kursları ve İngilizce Eğitimi ile ilgili söyleşiler tamamlandı.

Gelişmeleri düzenli aralıklarla bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.Yaptığı çalışmalarla adından sık sık bahsettiren Perfect English uluslararası, ulusal, yerel birçok dergi, gazate ve TV kanalında projelerini anlatma ve tanıtma fırsatı bulmuştur. Bu bağlamda başta Türkiye Gazeteciler Cemiyeti olmak üzere emeği geçen bütün yayın kuruluşlarına ve mensuplarına teşekkür ederiz.

Biz-anasayfa-2Biz-anasayfaBiz-anasayfa-3

Bu çalışmalarımız sizleri daha iyi bilgilendirmek ve kendi gelişim sürecimizi aynı kaliteyle devam ettirebilmek için önemli bir yere sahiptir. Kurumumuzla ilgili öğrencilerimizin görüşlerini okumak istiyorsanız, sürekli güncellenen, öğrenci görüşleri bölümünde, bu linkten de ulaşabilirsiniz: Öğrenci Görüşleri Birçok kurumda sansürsüz birebir öğrenci yorumlarını bulmak her zaman kolay değildir. Bu yüzden sizler için öğrencilerimizle yapılan röportajların bir derlemesini sunuyoruz. Yukarıdaki videolarda izleyebilirsiniz.