Perfect English, 2002 yılından bu yana fiziksel olarak hızla büyüdüğü gibi, eğitimen kadrosu da kadro1genişlemektedir. Kadromuz farklı departmanlara ve çalışma alanlarına ayrılmıştır. İş bölümü yapılmış bu departmanlar gerçekçi ve ortak hedefler belirleyerek her geçen gün eğitim kalitemizi ,gelişimini ve ilerleyişini sürdürmektedir.

Kurumsal olarak öğrencilerimizin yararlandığı departmanlar aşağıdaki gibidir:

Eğitim Danışmanlığı Departmanı: Bu departmanımızın görevlileri, öğrenciler kuruma ilk girdikleri andan başlayarak eğitim programlarını tamamladıkları zamana kadar danışmanlık hizmeti sunarlar.Her öğrencimizin kesinlikle bir danışmanı olmak zorundadır. Gereklilikler halinde diğer departmanlarla öğrencilerimiz adına iletişime geçerek öğrencilerimizin kurum içindeki işlerini kolaylaştırmalarına vesile olurlar.ort

Öğrenci İşleri Departmanı: Öğrencilerimizin eğitim programları ve müfredatlarıyla ilgili bütün operasyonel unsurları kurumumuzun tüzüğü ve kuralları doğrultusunda planlayan ve uygulamaya koyan (Öğretmen atama,grup açma,grup kapatma,sınav yapma,sınav okuma,devir onayı,değişim onayı,yayın ve materyal temini ve teslimi v.b.) eğitim sürecini temsil eden her konuda yardım alabileceği tek yetkili departmanımızdır. Böylelikle hiçbir eğitim programı ve aktivite aksamamaktadır.

Ön Muhasebe Departmanı: Öğrencilerimizin kurumla ilgili finansal işlerini yürüten, ğrencilerimizin ekonomik koşulları doğrultusunda eğitim süreçlerini idame ederken zorlanmalarını engellemek adına öğrencilerimizin ekonomik durumuna göre alternatif ödeme planları oluşturan, belirlenmiş ödeme planları doğrultusunda öğrencilerimizin kurs taksitlerini takip ve tahsil eden,eğitim işleriyle ekonomik işleri birbirinden ayıran departmanımızdır.

AKADEMİK KADROMUZ

Öğretmenler her zaman bir eğitim kurumunun bel kemiğidir. Biz de bu hususa inanarak, her zaman işini ciddiye alan, öğrencilerin gelişimini ve başarısını koşulsuz kriter olarak kabul eden öğretmenlerle çalışırız. Akademik kadrolarımızı oluştururken üniversite öğretim görevlileri, yerli yabancı akademisyenler, yazar ve alanında uzman deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız.  Perfect English için önemli olan öğrencinin ihtiyacına göre o alanda uzmanlaşmış eğitmenlerimizi branşlaştırarak en kısa zamanda en verimli eğitim sürecini organize edebilmektir.

Düzenli olarak akademik kadromuzla yaptığımız toplantılarda, öğrencilerimizin güncel ihtiyaçlarını, öğretmenlerimizin ihtiyacı olabilecek kaynak güncellemelerini ve değişikliklerini akademik koordinasyon departmanı ile yürütmekteyiz. Eğitim kadromuzun mükemmeliyetçi bir yaklaşımla alanında uzman olmasının yanı sıra, sosyal anlamda da bütünleştirici ve pozitif bir yaklaşımda olması özenle tercihimizdir.Gurur duyarak paylaştığımız bu sayfamızda emeği geçen bütün öğretmenlerimize bu günlerin gerçek mimarları oldukları için teşekkür ederiz.