YDS Kursları Kampanyası !

kampanyalar-4

Dikkat ! Kurs kampanya paketleri ve fiyatları diğer illerdeki şubelerimizde farklılık gösterebilir.

YDS Sınavı öğrencileri tarafından kurumumuza yapılan yoğun başvuru sebebiyle akademik kadromuz tarafından alınmış bu kararla bütün öğrenci adaylarımızın hem istedikleri yeterli puanı almalarını hemde ingilizcelerini geliştirerek alt yapılarını güçlendirerek başarılı olmalarını hedeflediğimiz eğitim programları yaparak daha kapsamlı ve verimli sonuçlar almayı planlıyoruz.

Kurumumuz YDS programlarını öğrenci adaylarımızın seviyelerine göre oluşturmakta olup , Temel hedefte alınması gereken puanı kısa yollarla ,çözüm teknikleriyle, soru tipi egzersizleriyle sonuç odaklı bir müfredat izlenmektedir.

Yanısıra programda kullanılacak yayın ve materyaller , YDS’de çıkmış soru tipi ve çıkmış deneme sınavlarını, Dergilerini, Son 10 yılın KPDS ve ÜDS Deneme Sınav kitabını ve Soru Bankalarını ücretsiz olarak kayıt olan öğrencilerimize kurum tarafından program süresince sağlanacaktır.

Sizlerde hedeflediğiniz puanı almak ve YDS sonuç belgenizle taçlandırak istiyorsanız bu kampanyamızın detayları için eğitim almayı düşündüğünüz şubemizin Eğitmenleriyle görüşerek avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın.

Şimdiden başarılar diler, Bize sizinle tanışma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.