Yaz Yoğun Kursları

Yaz YOĞUN kurslarımızda genellikle açılan ilk gruplarda hafta içi hergün (5 gün) Sabah vardiası / Öğlen vardiası / Akşam vardiası olmak üzere programlarımız devam etmektedir. Yaz tatilinde AB standartlarında 2 seviyenin tamamlanması planlanmaktadır.Öğrenciler seviyelerine göre gruplara seviye tespit sınavı sonrasındaki sonuca göre dahil edilir.

Öğrencinin eğitimine hangi seviyeden başlayacağı Euro Pass ve Oxford University Press işbirliğiyle hazırlanmış, tarafımızca ücretsiz olarak yapılacak seviye tespit sınavıyla belirlenmektedir.Derslerimiz; Öğrenci sayısı 14-20 arası olan gruplarda, A1 ve A2 seviyelerinde alanında uzman Türk öğretmenler eşliğinde Türkçe anlatım yoğunluğuyla, B1, B2 ve C1 seviyelerinde Yabancı veya Türk öğretmenler eşliğinde İngilizce anlatım yoğunluğuyla, C2 seviyesinde Native Speaker eşliğinde tamamı İngilizce olarak işlenir.

Standart Gruplarımızda dersler haftada 2 gün olmak üzere 10 hafta (2,5 ay) sürer.  Yoğun gruplarımızda ise dersler haftada 4 gündür ve 5 hafta sürer. Bu gruplarımızda 80 derslik ana programınıza seçtiğiniz haftalık program tipine göre devam edersiniz. Bunun yanı sıra haftanın 6 günü ücretsiz konuşma kulübü ve telafi saatleri ile haftanızın neredeyse tümünü İngilizce eğitiminizi pekiştirerek geçirebilirsiniz.

Süresi Ve Ders Sayısı 10 Hafta sürecek / 80 Saat Zorunlu Ders Sayısı (Yoklamaya Tabii) ve Ayrıca 80 saat Speaking Clup Üyeliği , 80 Saat Telafi Ders Üyeliği. Kayıt olan herkese ; 80 saat(zorunlu) + 160 saat(aktivite) = toplam 240 saat (tek seviye).
Ders Gün Ve Saat Seçenekleri Hafta İçi Akşam Pazartesi – Çarşamba 18:20 – 21:30 arasında / Hafta İçi Akşam Salı – Perşembe 18:20 – 21:30 arasında / Hafta İçi Sabah (Yoğun) Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe 10:00 – 13:10 arasında / Hafta Sonu sabah cumartesi-pazar 09:30 – 12.40 arasında / Hafta Sonu Öğlen cumartesi-pazar 13:10 – 16.30 arasında / Hafta Sonu akşam cumartesi-pazar 16.50 – 20.00 arasında
Kurs Ücreti Seviye Ücreti 890 tl / KK veya Senetli 4 taksit / Aylık 222 tl Peşin veya KK tek çekimlerde %5 indirimle 845 tl
Kampanya Fiyatı 1+1 ( HIS Yoğun ) kampanyasına kayıtta 1 seviye ücreti 450 tl ye denk geliyor. 2+1 kampanyasına kayıtta 1 seviye ücreti 660 tl ye denk geliyor. 3+2 kampanyasına kayıtta 1 seviye ücreti 590 tl ye denk geliyor.
Yayın Ve Materyaller Orjinal Oxford Yayınları, Headway Serisi, Elementary Student Book + I Tutor DVD , Elemantary Work Book + I Checker DVD Kayıt olan herkese Ücretsiz (fiyata dahil) olarak verilecektir.
Önemli Notlar Sınıf mevcudu 16-20 kişiden oluşacaktır,Kayıtlarımız Kontenjanlarla sınırlıdır, Fiyatlar Şubelerin Kapasitelerine göre farklılık gösterebilmektedir.

1+1 YAZ Yoğun kampanyasından sizde yararlanın...

Yaşam Boyu Aktivite Hakkı;

Bu madde sayesinde, eğitiminizi tamamladıktan sonra dilediğiniz kadar, ayda 96 saate tekabül eden SPEAKING derslerine geçmişte Perfect English öğrencisi olduğunuz için katılabilirsiniz.

Sınırsız Speaking Dersleri;

Bu madde sayesinde, öğrencilerimiz eğitim programlarının yanı sıra Yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde Pazartesi,salı,çarşamba,perşembe saat 16.40-19.50 arasında / Cumartesi Pazar 16.50-20.00 arasında olmak üzere konuşma becerilerini geliştirirler.

Sınırsız Telafi Dersleri;

Bu madde sayesinde, öğrencilerimiz eğitim programlarının yanı sıra Türkçe veya İngilizce anlatım seçenekleriyle Pazartesi,salı,çarşamba,perşembe saat 16.40-19.50 arasında / Cumartesi Pazar 16.50-20.00 arasında olmak üzere, anlamadıkları veya kaçırdıkları konuların tekrarını sağlayarak eksikliklerini giderirler.

Sınırsız Seviye Tekrarı;

Bu madde sayesinde ingilizce öğrenme süreciniz garanti altına alınmaktadır. Ana ders saatlerinde %10 devamsızlık üzerine çıkmamak,final sınavına girmiş olmak ve bilinçli başarısızlık yapmamak şartıyla; başarısız olan bütün öğrencilerimize hiçbir ücret ödemeksizin aynı seviyeyi baştan alma hakkını veriyoruz.

Ücretsiz Orjinal Oxford Eğitim Seti;

Avrupa birliği ve CERF Standartlarında Uluslararası geçerliliğe sahip,Piyasa değeri 75 tl olan ORJİNAL OXFORD ”New Headway Student’s Book+Work Book+Audio class CD+ I-Tutor ve I-Checker” İnteraktif Eğitim DVD seti Kayıt olunan her seviye için ücretsiz olarak verilecektir.

Kayıt Dondurma Hakkı;

Bu madde sayesinde öğrencilerimizin planlamış oldukları eğitim süreçlerinde beklenmedik bir durumla karşılaşmaları durumunda, eğitim süreçlerinin aksamaması ve mağdur olmalarını engellemek için 1 YIL (ödeme planı hariç) eğitim programlarını dondurma işlemi yapabileceklerdir. Dondurma işlemi seviye aralarında öğrenci işleriyle organize olunarak yapılabilmektedir. Bu süreyi tek seferde kullanabileceğiniz gibi parça parça dondurarak ta kullanabilirsiniz.

Koşulsuz Devir Hakkı;

Bu madde sayesinde ani bir plan değişikliği sebebiyle,öğrencimiz ingilizce eğitimine devam edemeyeceği durumlarda oluşacak mağduriyeti engellemektedir. Öğrencilerimiz herhangi bir sebepten dolayı (Hiçbir belge göstermeksizin) kayıtlarını uygun gördükleri kişilere aynı şartlarla devir ederek tercih değişikliği yapabilirler.

Koşulsuz Değişim Hakkı;

Bu madde sayesinde, başka bir branş tercih edilmek istendiğinde, önceki kayıttan ötürü oluşabilecek mağduriyet engellenmektedir. Öğrencilerimiz herhangi bir sebepten dolayı kayıtlarını (Hiçbir belge göstermeksizin) seviyelerinin uygun çıkması koşuluyla kurumumuz bünyesindeki diğer ingilizce branşlarıyla değiştirme hakkına sahiptirler.

Koşulsuz Kayıt İptali Hakkı;

Bu madde sayesinde, kurs programı bitirilmek istendiğinde,kayıt olunan kursun ödemelerinin bitirilmek istenmemesinin oluşturacağı mağduriyeti engellemektedir.Öğrencilerimiz herhangi bir sebepten dolayı kayıtlarını (Hiçbir belge göstermeksizin) iptal etme hakkına sahiptirler. Sözleşmemizin 2. Maddesinde belirtilmektedir.

Eğitim sonunda Sertifika Hakkı;

Bu madde sayesinde, İngilizce eğitim sürecinizi AB standartlarında belgelemiş olacaksınız. Başarıyla tamamladığınız seviye sonrasında Resmi olarak MEB’e bağlı Perfect English’in CEFR Standartlarında yeterlilik sertifikası ücretsiz olarak tarafınıza sağlanacaktır.

İsteğinize Göre Ödeme Planı Yapma Hakkı;

Kredi kartı veya Senetle sizlerin belirleyeceği zamanlarda uygun taksitlendirmeler yapılabilmektedir. Ayrıca Peşin ödemelerde veya KK tek çekimlerde toplam tutardan %5 indirim uygulanmaktadır. WORLD,BONUS,MAXİMUM kartlarla işlem yapılabilinir.