TOEIC Testi Kursları

TOEIC testi sınavı şu an Türkiye’nin en saygın kurumlarının personelleri için kariyer ve dil tazminatı gibi konularda kısas aldığı bir Uluslar arası sınav özelliği taşımaktadır.TOEIC testi sınavı TOEFL testi gibi kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz sınavların hazırlayıcısı ETS’nin hazırladığı ve tüm dünyada kabul gören bir testtir.Tüm Dünya’nın tanıdığı ve kullandığı bir sınav türü olmasının dışında şuan Dünya’nın en çok kullanığı sınavı olma özelliği de taşır.Objektif olarak İngilizce kullanabilirliğinizi ölçen bir sınavdır ve diğer uluslar arası sınavlara göre daha ekonomik ve sınav sonucu daha hızlı açıklanan bir sınavdır.Sınav örneklerini bulmanız kolaydır ve sınav sonucunuzu arttırmak için zaman sorunu yaşamayacağınız bir sınavdır.İş dünyasında kariyer hedefi olanlar için iyi bir referanstır.

TOEIC testi sınavı şu an Türkiye’nin en saygın kurumlarının personelleri için kariyer ve dil tazminatı gibi konularda kısas aldığı bir Uluslar arası sınav özelliği taşımaktadır.TOEIC testi sınavı TOEFL, GMAT, GRE gibi kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz sınavların hazırlayıcısı ETS’nin hazırladığı ve tüm dünyada kabul gören bir testtir.Tüm Dünya’nın tanıdığı ve kullandığı bir sınav türü olmasının dışında şuan Dünya’nın en çok kullanığı sınavı olma özelliği de taşır.Objektif olarak İngilizce kullanabilirliğinizi ölçen bir sınavdır ve diğer uluslar arası sınavlara göre daha ekonomik ve sınav sonucu daha hızlı açıklanan bir sınavdır.Sınav örneklerini bulmanız kolaydır ve sınav sonucunuzu arttırmak için zaman sorunu yaşamayacağınız bir sınavdır.İş dünyasında kariyer hedefi olanlar için iyi bir referanstır.

TOEIC TESTİ SINAVINI KİMLER, NASIL KULLANABİLİR? Dünya’nın her yerinde kullanabileceğiniz TOEIC testi skor belgesini TÜRKİYE’de de önde gelen kurum ve kuruluşlar dil kullanabilirliği bakımından referans kabul etmektedirler.TOEIC testi sınavı sizleri iş dünyasında şimdiki yerinizden alıp hayallerinizi süsleyen konumlara ulaştıracak en önemli iş dünyası sınavıdır. TOEIC testi skoruna sahip olmak kariyer için iyi bir başlangıç olabileceği gibi Türkiye’de birçok banka ve sağlık sektörü personelleri için de dil tazminatı adı altında maddi destek sağlayabilmektedir. Şirketler Ne Amaçla Kullanır: Verdikleri eğitimlerin verimliliğini ve gidişatını ölçmek için,Personel alımlarında, ek maaş (dil tazminatı) verme planlarında ve yeni iş görevlerini belirlerken,Kurumlarında çalışan ve düzenlenecek tüm İngilizce olarak verilecek eğitim ve seminerlerde görev verecekleri belirlemede,İngilizce seviye düzenini sağlamak için,Kurumlarının eğitim giderlerini hesaplamada kullanırlar. Üniversiteler ve Yabancı Dil Okulları Ne Amaçla Kullanır :Kabul verdiği öğrencileri eğitim programlarına yerleştirmede,Seviyelerine göre sınıflara ayırmada,Dünyaca bilinen bir testle verdikleri eğitimleri ölçme ve değerlendirme de kullanırlar. Bireysel Olarak :Tüm İş başvurularında kullanabilir,Terfi taleplerinde kullanılabilir,Dil tazminatı başvurularında,Aldıkları dil eğitiminin sonuçlarını belgelemede kullanabilirler.

KURS PROGRAMLARIMIZ VE SORU ANALİZLERİ ;  TOEIC testi sınavı toplam süre olarak 2 saat süren, 200 sorunun bulunduğu, içerik olarak dinleme ve okuma bölümlerinden oluşan ve merkezi Amerika’da bulunan ETS tarafından düzenlenen bir Uluslar arası çoktan seçmeli sınavdır.Yine TOEIC Testi’nin yaratıcısı ETS tarafından kendini tam olarak TOEIC Testine hazır görmeyenler için TOEIC Bridge sınavı da düzenlenmektedir. Bu sınav TOEIC testi sınavına göre daha basittir. TOEIC TESTİ SINAVINDA NELER VAR ? TOEIC testi sınavı toplam süre olarak 2 saat süren, 200 sorunun bulunduğu, içerik olarak dinleme ve okuma bölümlerinden oluşan ve merkezi Amerika’da bulunan ETS tarafından düzenlenen bir Uluslar arası çoktan seçmeli sınavdır.Sınavın içeriğinde Dinleme ve Okuma bölümleri vardır. Şuana kadar sitemde küçükte olsa değişiklikler yaşanmıştır. Güncel sınav içeriği aşağıdaki gibidir. indir-1131. Bölüm- Dinleme: Toplam 100 sorudan oluşur, yaklaşık 45 dakika sürer ve dinleme bölümleri CD’den dinlenir.1. Kısım: Fotoğraflar – 4 şıklı 10 soru, 2. Kısım: Soru-Cevap – 3 şıklı 30 soru, 3. Kısım: Kısa diyaloglar – 10 diyalog, her biri için 4 şıklı 3 soru, 4. Kısım: Kısa konuşmalar – 10 konuşma, her biri için 4 şıklı 3 soru 2. Bölüm- Okuma : Bu bölümde toplamda 100 sorudan oluşur ve toplam sınav süresi 75 dakikadır.1. Kısım: Eksik cümleleri doldurma – 4 şıklı 40 soru, 2. Kısım: Metin doldurma – 4 metin, her birinde 4 şıklı 3 soru, 3. Kısım: Okuduğunu anlama – Tek metinli 28 soru, çift metinli 20 soru…  Sınav, dünyada uygulanan uluslar arası sınavlara nazaran daha hızlı ve dikkat problemi en çok yaşanan sınavlardan biridir. Aslında sınav süresi 2 saat olmakla birlikte sorular dışındaki zaman da eklenince yaklaşık 2,5 saat sürmektedir.Eğitmen kadromuz, bu sınavlarının sistemi hakkında tecrübe ve bilgi sahibi olan bu alanlarda yayınları bulunan, ETS tarafından sertifikalandırılmış, uzman yabancı ve Türk eğitmenlerden oluşmaktadır.Programlarımız açılan gruplarımızn yanısıra Özel ders programlarımızla devam etmektedir.Herhangi bir olumsuzluk dahilinde öğrencilerimiz % 20 kontenjan mağduriyeti dahilinde dilediği zaman kayıt iptali yapma hakkına sahiptir.
  images-49ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI ;TOEIC testi sınav sisteminin tartışmasız ana kaynağı olan Barron’s yayınlarının TOEIC testi Exercises Book ve İnteraktif Çalışma CD’si eğitim seti olarak kayıt olan öğrencilerimize ücretsiz olarak verilecektir.Derslerin tamamı TOEIC testi veya TOEFL testi sınav sistemi üzerine uzmanlaşmış Eğitmenlerle, Projeksiyon ve akıllı tahtalı bilgisayar laboratuarlarında işlenecektir.Öğrencinin sınav gününü belirleme ve başvurusunu yapmak için gerekli işlemler TOEFL-iBT testi /TOEIC testi  uzmanlarının desteğiyle yapılacaktır.  ÜCRETSİZ LABORATUVAR KULLANIMI ve DENEMELER; Ücrete Dahil Ekstra Laboratuar ve Derslik Kullanımı; Test merkezi ve dersliklerimiz ETS  test merkezi modernizasyonunda donatılmış, bütün TOEIC testi yayın ve interaktif CD programlarının, bilgisayar laboratuvarının ve mini kütüphanenin olduğu TOEIC testi sınıflarımız mevcuttur.  Öğrencilerimiz Pazartesi hariç hafta içi her gün saat 12.00 – 18.10 arasında pratik yapabilmektedir.Amacımız Öğrencilerimizin çok daha sağlıklı bir şekilde  İngilizce öğrenmelerini sağlamak ve kaçırılan derslerin telafisini haftalık hazırlanan programlar eşliğinde ünitesi bitmeden eş zamanlı  paylaşarak daha başarılı olmalarını sağlamaktır. NEDEN mi BİZ ?  Çünkü ; Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz… Bize kendimizi anlatma fırsatını verdiğiniz için Teşekkürederiz.images-126