Şubemizde Özel Ders

Bir şirket ya da kurumun uluslararası standartlarda kalifiye personel istihdam etme isteği ve gereği günümüz şartlarında herkes tarafından kabul edilmektedir. Uluslararası iletişimin kurulduğu en önemli lisan ise kuşkusuz ingilizcedir. Bu konuda bilinçli olan ya da bilgilenmek isteyen kurumlarımız için Perfect English Dil Okullarının sunduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

Adından anlaşılacağı üzere bu hizmet şeklimiz;

Şirket ya da Devlet kadrolarındaki Yöneticilerin ve Çalışanların vakit darlıkları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş grup veya özel ingilizce ders programlarına cevap vermektedir. Şirket ya da devlet kurumu çalışanları eğitimlerini iş yerlerine yakın bir Perfect English şubesinde, yeterli sayıda katılımcının olması halinde sadece kendileri için programlanmış gruplarla veya tekil katılımların olması halinde aynı ihtiyaca yönelik açılmış homojen yapılı karma gruplara katılarak ihtiyaçları doğrultusunda olan  ingilizce eğitim programlarımızdan faydalanabilirler.

Bu eğitimin süresi, içeriği, yayınları vb. konular yine anlaşma yapılan Kurum Yöneticileri ve Perfect English Kurumsal Eğitimler servisi ile ortaklaşa belirlenir ve ilgili eğitimlerin gelişim performansları talep edildiği taktirde şahıs,şirket veya kurum yöneticilerine periyodik olarak sunulmaktadır.

Kurumların ingilizce eğitim ihtiyaçlarının türünü, İngilizce Eğitim için ayırdıkları zamanı ve Öğrenci sayısını bildirdikleri taktirde; İngilizce Eğitiminin her kademesinde yakaladığımız kaliteyi, özel kampanya ve fiyatlar dahilinde tekliflendirilip hizmetinize sunmaktayız.