Şubemizde Grup Dersleri

Bir şirket ya da kurumun kalifiye personel istihdam etme isteği ve gereği günümüz şartlarında herkes tarafından kabul edilmektedir. İşi ya da mesleğini en iyi şekilde yapan ve konusuna hakim bir personeli bildiği bir yabancı dil diğerlerinden öne çıkartmaktadır. Öne çıkan personeller ise şirketleri ve kurumları diğerlerinden farklı kılmaktadır. Bu konuda bilinçli olan ya da bilgilenmek isteyen kurumlarımız için Perfect English Dil Okullarının sunduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

Adından anlaşılacağı üzere bu hizmet şeklimiz;

Zamandan kazanmak ve işyerinizin mesai saatleri içerisinde bu ihtiyacı gidermek adına programlanmıştır. Çok talep gören bu programımızda İngilizce eğitimleriniz şirketinizin ya da Devlet kurumunun kendi yerleşkesinde veya belirlediği başka bir yerleşkede sunulur. Ders saatleri ve günleri rehberlik servisimiz ve şirket – kurum yöneticilerince belirlenir. Ders için gerekli tüm materyaller Perfect English Dil kursları tarafından sağlanacaktır.

Bu eğitimin süresi, içeriği, yayınları vb. konular yine anlaşma yapılan Kurum Yöneticileri ve Perfect English Kurumsal Eğitimler servisi ile ortaklaşa belirlenir ve ilgili eğitimlerin gelişim performansları talep edildiği taktirde şahıs,şirket veya kurum yöneticilerine periyodik olarak sunulmaktadır.

Kurumların ingilizce eğitim ihtiyaçlarının türünü, İngilizce Eğitim için ayırdıkları zamanı ve Öğrenci sayısını bildirdikleri taktirde; İngilizce Eğitiminin her kademesinde yakaladığımız kaliteyi, özel kampanya ve fiyatlar dahilinde tekliflendirilip hizmetinize sunmaktayız.