Lise İngilizcesi

Okulların lise sınıflarında öğrencilerimiz İngilizce müfredat ve sınav anlamında ciddi olarak karşılaşmaktadırlar. Bu sürece en verimli şekilde cevap vermenin yolu hem akademik anlamda hem de pratik anlamda İngilizce eğitimine başlamalarıdır. Bu sonuçlardan dolayı lise sınıflarında eğitimine başlamış olan öğrencilerimizin, İngilizceyi bir ders olarak değil bir iletişim aracı olarak görmelerini sağlamak için alanında uzman eğitim kadromuz ve bütün imkanlarımızla onlara destek olmak için buradayız.

LİSE KURS PROGRAMLARIMIZ

kare14

Perfect English sürekli, kendini yenileyerek geliştiren seçici bir eğitim sistemine sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığı Lise Eğitim Programının yanısıra Amerika ve Avrupa’da seçkin kurumlarca halen uygulanmakta olan, kendine güvenen, bilinçli bireyler yetiştirmeyi amaçlayan uluslararası bir programdır.

Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde projeksiyon, bilgisayar, CD/DVD gibi modern araçlarla donatılmış sınıflarımızda İngilizce, yarının büyükleri için sadece ders değil, ikinci dilleri olacak. Perfect English’te İngilizce öğrenmek bir eğlencedir. Gençlerimiz öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır.

Anadil Anneden, İngilizce Perfect English’ten öğrenilir.

kare15ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI ;

Oxford Üniversity Press ile PERFECT ENGLISH partnerliğinin bir pozitif yanı da her seviye başlangıcında, öğrencilerimiz ders kitaplarını katılım yapılan grubun ders müfredatı ve öğrenci yaş ortalamasına göre OXFORD UNIVERSITY PRESS in ön gördüğü ders kitaplarını ve aktivite materyallerini tarafımızdan ücretsiz olarak alırlar.

Bunun yanısıra PERFECT ENGLISH öğretmenlerine de Teachers Book, CD, I-tutor CD ve Aktivite materyallerini de derslerde kullanılmak üzere ücretsiz olarak sağlamaktadır. (OXFORD NEW HEADWAY)

Amacımız, öğrencilerimizin Avrupa’da eğitim alan öğrencilerin standartlarında İngilizce öğrenmelerini sağlamak ve Oxford Üniversitesi tarafından hazırlanmış, Avrupa’da İngilizce eğitim seti olarak kullanılan ve dünyada kabul görmüş bir eğitim setini Türkiye’de eş zamanlı olarak PERFECT ENGLISH okul öncesi ve ilköğretim öğrencileriyle birlikte paylaşarak daha başarılı olmalarını sağlamaktır.